Materiały

Płyta laminowana to produkt wykonany na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej pokrytej dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury. Cechuje je wysoka jakość i wszechstronność zastosowań. Bogata kolorystyka, różnorodność struktur powierzchni oraz łatwość obróbki sprawia, że są obecnie najbardziej popularnym materiałem stosowanym w meblarstwie. Stosujemy płytę grubości 18mm i wykonujemy z nich korpusy szafek, fronty, okładziny ścienne, wykańczane najczęściej obrzeżem PCV grubości 1mm. Stosujemy płyty firmy EGGER

Fronty z płyty laminowanej, MDF lakierowany półmat, połysk polerowany,fronty drewniane (olcha, dąb, buk, sosna, jesion, czereśnia), w naturalnej okleinie (FORNIROWANE) oraz z powłoką ACRYLUX i POLYGLOSS, a także z ramek aluminiowych z wypełnieniem szkalnym w bogatej ofercie:
ornament
lacobel
szkło laminowane w bogatej ofercie wzorów.

Cokoły 100 lub 150 mm z płyty laminowanej lub aluminium do uzgodnienia z klientem.

Blaty kuchenne wykonane są na bazie płyty wiórowej. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesną technologię postformingu. Dzięki niej powstały produkt łączy w sobie bogate wzornictwo, estetykę, łatwość montażu i konserwacji z trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych.
Grubości stosowanych 38 mm, krawędzie boczne PCV lub HPL w kolorze blatu.

Dla klientów bardzo wymagających posiadamy w ofercie blaty wykonane z Kerrock-u.
Kerrock to kompozyt mineralno-akrylowy łączący w sobie naturalne minerały oraz żywice akrylowe i pigmenty. Połączenie twardości naturalnej skały z pięknem ceramiki. Jest nieporowaty, jednorodny i ciepły w dotyku. Wyróżnia się trwałością, bogatą kolorystyką oraz wieloma obszarami zastosowań. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik klejenia miejsca połączeń są niewidoczne.
Po prostu swoboda tworzenia!

W naszych meblach wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze okucia austriackiej firmy BLUM z dożywotnią gwarancją producenta. Oznacza to, że jeżeli w całym okresie ich użytkowania stwierdzą Państwo nieprawidłowe funkcjonowanie zawiasu lub szuflady, BLUM wyśle nieodpłatnie nowe okucie. Oferujemy okucia szuflad Metabox lub Tandem i Tandembox z pełnym wysuwem i hamulcami. Dla wymagających klientów proponujemy system wspomagający otwieranie szuflad SERVO-DRIVE. we wszystkich drzwiach montujemy zawiasy Blum Clip, istnieje możliwość zamontowania hamulcy.

Nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Oferujemy szafy ubraniowe z systemami przesuwnymi ALUPROFIL, drzwiami otwieranymi na zawiasach, szafki RTV, regały do pokoju i biura. Pomoc w doborze materiałów i projekt mebli, które pozwolą Państwu na lepsze zagospodarowanie przestrzeni ściśle dopasowane do Państwa potrzeb.

Wymienione materiały są podane jako przykładowe i mogą zostać zmienione według upodobań klienta.

Galeria