Oferta

Firma zajmuje się produkcją mebli wykonywanych według własnych i powierzonych projektów. Tworząc projekt staramy się stosować rozwiązania pozwalające na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni i pełne zaspokojenie oczekiwań naszych odbiorców.

Wykonujemy meble o różnym przeznaczeniu:
- kuchenne
- garderobiane
- pokojowe
- szafy wnękowe
- łazienkowe
- sklepowe
- biurowe
- oraz inne


Przebieg współpracy z nami:

Spotkanie wstępne
W przypadku wizyty naszego doradcy wykona on w Państwa mieszkaniu/domu niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące wykonania mebli. Na tym etapie precyzujemy oczekiwania klienta dotyczące projektu, tworzymy zarys projektu i dokonujemy wstępnej wyceny. Spotkanie kończy się decyzją o przygotowaniu indywidualnego projektu uwzględniającego wszystkie Państwa potrzeby.

Spotkanie precyzujące
Polega na omówieniu projektu przygotowanego przez naszych ekspertów. Dokonujemy również ostatecznej kalkulacji kosztów i określamy czas realizacji.

Realizacja
Po akceptacji projektu, przystępujemy do podpisania umowy i produkcji dla Państwa mebli. Wszystkie meble wykonujemy dla Państwa według ustalonego indywidualnego projektu. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu.

Montaż
Odbywa się po potwierdzeniu telefonicznym. Dostarczamy gotowe meble, a następnie montujemy je tak abyście Państwo byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Galeria